Riskified Ltd. (RSKD)
Останнє оновлення: 2026-10-24 18:30:20. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Riskified Ltd. (RSKD) належить до сектору -- та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $9.15, ринкова капіталізація — $1.18B, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $3.70 до $9.18. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$1.18B | |
$8.89 | |
$40.48 | |
$3.43 | |
$8.92 | |
1.03M | |
2.09M | |
-- | |
$9.18 | |
$3.70 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Riskified Ltd. (RSKD)
Riskified Ltd. (RSKD) востаннє закрилася на рівні 8.92 $ станом на 2026-10-23 23:46:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 8.92 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції RSKD торгувалися в діапазоні від 3.43 $ до 40.48 $, а обсяг торгівлі становив 1.03M. Ціна закриття перебувала поблизу нижньої межі та поблизу до верхньої межі свого діапазону за 52 тижні.
Зміни ціни акцій Riskified Ltd. (RSKD) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Riskified Ltd. (RSKD) перемістилася з 8.61 $ до 9.15 $, що показує приріст на 6.24% (0.54 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 7.60 $ до 9.18 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 1.96 million акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни RSKD за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 99.5%
Зараз RSKD торгується за ціною $9.15 і перебуває на відстані 99.5% від 52-тижневого мінімуму $3.70 до 52-тижневого максимуму $9.18. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Riskified Ltd. (RSKD)?
Компанія Riskified Ltd розробила платформу керування ризиками для електронної комерції нового покоління, яка дозволяє онлайн-продавцям встановлювати довірливі стосунки зі споживачами. Вона отримує доходи, надаючи продавцям доступ до своєї платформи керування ризиками для електронної комерції та перевіряючи й затверджуючи легітимність транзакцій у сфері електронної комерції. Серед її продавців — такі відомі бренди електронної комерції, як Wayfair, Lastminute.com, SHEIN і Macy's. Її продавці працюють у різних галузях, зокрема: платежі, перекази коштів та криптовалюти, квитки та подорожі, електроніка, товари для дому, модні та люксові вироби, загальна роздрібна торгівля й харчові продукти. Найбільший обсяг доходів компанія отримала з Ізраїлю.
Інформація про Riskified Ltd.
| Працівники | 670 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Riskified Ltd. (RSKD) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Riskified Ltd. (RSKD) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Riskified Ltd. (RSKD) сьогодні?
2.Акції RSKD сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна RSKD на премаркеті?
4.Яка ціна RSKD на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції RSKD зараз?
6.Де знаходиться ціна RSKD відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Riskified Ltd.?
8.Яка ринкова капіталізація Riskified Ltd. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється RSKD на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Riskified Ltd. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій RSKD
Оцініть вартість між акціями RSKD та USD.
Акції RSKD в USD
1.00 акцій RSKD = 9.147 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


