ONE GAS, INC. (OGS)
Останнє оновлення: 2026-10-21 13:45:40. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
ONE GAS, INC. (OGS) належить до сектору NATURAL GAS DISTRIBUTION та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $75.89, ринкова капіталізація — $4.69B, а коефіцієнт P/E — 16.49. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $70.37 до $90.78. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$4.69B | |
$75.85 | |
$96.97 | |
$31.94 | |
$75.60 | |
9.71K | |
556.51K | |
16.49 | |
$90.78 | |
$70.37 | |
3.49% | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій ONE GAS, INC. (OGS)
ONE GAS, INC. (OGS) наразі торгується за 75.89 $ станом на 2026-10-21 13:43:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 75.60 $: зростання на 0.39% (0.29 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії OGS торгувався в діапазоні між 31.94 $ і 96.97 $, з обсягом торгівлі 9.71K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу верхньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій ONE GAS, INC. (OGS) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна ONE GAS, INC. (OGS) перемістилася з 73.61 $ до 75.89 $, що показує приріст на 3.10% (2.28 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 72.27 $ до 77.49 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 602.81 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни OGS за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 27.1%
Зараз OGS торгується за ціною $75.89 і перебуває на відстані 27.1% від 52-тижневого мінімуму $70.37 до 52-тижневого максимуму $90.78. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке ONE GAS, INC. (OGS)?
ONE Gas Inc — це регульована компанія з постачання природного газу. Вона займається розподілом та продажем природного газу побутовим, комерційним, промисловим і транспортним споживачам через свою мережу трубопроводів і службових ліній. Майже весь дохід компанії отримується від продажу природного газу в штатах Оклахома, Канзас і Техас. Компанія контролює значну частку ринку в Оклахомі та Канзасі.
Інформація про ONE GAS, INC.
| Галузь | NATURAL GAS DISTRIBUTION |
| Працівники | 4000 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції ONE GAS, INC. (OGS) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції ONE GAS, INC. (OGS) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій ONE GAS, INC. (OGS) сьогодні?
2.Акції OGS сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна OGS на премаркеті?
4.Яка ціна OGS на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції OGS зараз?
6.Де знаходиться ціна OGS відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить ONE GAS, INC.?
8.Яка ринкова капіталізація ONE GAS, INC. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється OGS на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує ONE GAS, INC. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій OGS
Оцініть вартість між акціями OGS та USD.
Акції OGS в USD
1.00 акцій OGS = 75.894 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



