Dorman Products, Inc. New (DORM)
Останнє оновлення: 2026-10-22 15:28:00. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Dorman Products, Inc. New (DORM) належить до сектору MOTOR VEHICLE PARTS & ACCESSORIES та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $126.41, ринкова капіталізація — $3.68B, а коефіцієнт P/E — 16.69. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $98.45 до $164.00. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$3.68B | |
$123.55 | |
$166.89 | |
$3.06 | |
$123.37 | |
36.47K | |
253.82K | |
16.69 | |
$164.00 | |
$98.45 | |
-- | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій Dorman Products, Inc. New (DORM)
Dorman Products, Inc. New (DORM) наразі торгується за 126.41 $ станом на 2026-10-22 15:27:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 123.37 $: зростання на 2.46% (3.03 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії DORM торгувався в діапазоні між 3.06 $ і 166.89 $, з обсягом торгівлі 36.47K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу верхньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій Dorman Products, Inc. New (DORM) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Dorman Products, Inc. New (DORM) перемістилася з 123.34 $ до 126.41 $, що показує приріст на 2.49% (3.06 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 120.80 $ до 126.62 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 244.92 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни DORM за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 42.7%
Зараз DORM торгується за ціною $126.41 і перебуває на відстані 42.7% від 52-тижневого мінімуму $98.45 до 52-тижневого максимуму $164.00. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Dorman Products, Inc. New (DORM)?
Dorman Products Inc — це постачальник запасних частин оригінального обладнання для автомобілів. Компанія пропонує запасні частини для легкових та важких автомобілів, автотехнічне обладнання, деталі гальм та кріплення для післяпродажного ринку автомобілів і важкої техніки. Продукція реалізується під брендом Dorman та його суббрендами OE Solutions, Help!, Conduct-Tite, Super ATV тощо через роздрібні продавці на післяпродажному ринку, складських дистриб'юторів, спеціалізованих магазинів та утилізаційних пунктів. Компанія працює в рамках трьох бізнес-сегментів: легковий, важкий та спеціалізований транспорт. Більшість доходів компанії надходить від сегменту легкового транспорту, який розробляє та реалізує запасні частини й кріплення переважно для легкових автомобілів і легких вантажівок. У географічному плані основний обсяг доходів отримується зі США.
Інформація про Dorman Products, Inc. New
| Галузь | MOTOR VEHICLE PARTS & ACCESSORIES |
| Працівники | 3871 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Dorman Products, Inc. New (DORM) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Dorman Products, Inc. New (DORM) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Dorman Products, Inc. New (DORM) сьогодні?
2.Акції DORM сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна DORM на премаркеті?
4.Яка ціна DORM на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції DORM зараз?
6.Де знаходиться ціна DORM відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Dorman Products, Inc. New?
8.Яка ринкова капіталізація Dorman Products, Inc. New і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється DORM на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Dorman Products, Inc. New дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій DORM
Оцініть вартість між акціями DORM та USD.
Акції DORM в USD
1.00 акцій DORM = 126.405 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


