BrightView Holdings, Inc. (BV)
Останнє оновлення: 2026-10-21 13:51:00. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
BrightView Holdings, Inc. (BV) належить до сектору -- та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $10.54, ринкова капіталізація — $969.52M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $9.82 до $15.00. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$969.52M | |
$10.56 | |
$23.42 | |
$2.82 | |
$10.51 | |
15.97K | |
1.05M | |
-- | |
$15.00 | |
$9.82 | |
3.68% | |
-- |
Сьогоднішня ціна акцій BrightView Holdings, Inc. (BV)
BrightView Holdings, Inc. (BV) наразі торгується за 10.54 $ станом на 2026-10-21 13:34:38; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 10.51 $: зростання на 0.24% (0.03 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії BV торгувався в діапазоні між 2.82 $ і 23.42 $, з обсягом торгівлі 15.97K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу середини сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій BrightView Holdings, Inc. (BV) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна BrightView Holdings, Inc. (BV) перемістилася з 10.78 $ до 10.54 $, що показує падіння на 2.27% (0.24 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 10.14 $ до 10.95 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 773.79 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни BV за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 13.9%
Зараз BV торгується за ціною $10.54 і перебуває на відстані 13.9% від 52-тижневого мінімуму $9.82 до 52-тижневого максимуму $15.00. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке BrightView Holdings, Inc. (BV)?
BrightView Holdings Inc — це постачальник комерційних ландшафтних послуг у Сполучених Штатах. Компанія надає послуги з комерційного озеленення, обслуговування ландшафтів, а також покращення догляду за деревами та розвитку ландшафтів. Вона працює у двох сегментах: «Послуги з обслуговування» і «Послуги з розвитку». Послуги з обслуговування виконуються самостійно через національну мережу філій і мають маршрутний характер. До них входять стрижка трави, садівництво, мульчування та прибирання снігу, управління водними ресурсами тощо. Послуги з розвитку включають складне проектування, координацію та встановлення ландшафтів на відомих корпоративних, спортивних і університетських комплексах. Більшість доходів компанія отримує від послуг з обслуговування.
Інформація про BrightView Holdings, Inc.
| Працівники | 18600 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції BrightView Holdings, Inc. (BV) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції BrightView Holdings, Inc. (BV) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій BrightView Holdings, Inc. (BV) сьогодні?
2.Акції BV сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна BV на премаркеті?
4.Яка ціна BV на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції BV зараз?
6.Де знаходиться ціна BV відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить BrightView Holdings, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація BrightView Holdings, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється BV на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує BrightView Holdings, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій BV
Оцініть вартість між акціями BV та USD.
Акції BV в USD
1.00 акцій BV = 10.535 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.




