Prenetics Global Limited (PRE)
Последње ажурирање: 2026-10-24 22:01:00. Цене одражавају најновије податке о затварању и наставиће да се ажурирају следећег трговачког дана. Подаци о ценама акција преузимају се из Massive.
Резиме
Prenetics Global Limited (PRE) послује у сектору -- и листирано је на NASDAQ. Акција је тренутно по цени од $17.43, са тржишном капитализацијом од $323.35M и P/E односом од --. Током протекле 52 недеље, њена цена се кретала од $11.37 до $27.24. Ова страница обухвата њене најновије тржишне перформансе, вредновање, трендове цена и информације о компанији.
Кључни тржишни подаци
$323.35M | |
$16.82 | |
$2,118.75 | |
$2.85 | |
$16.57 | |
153.21K | |
209.13K | |
-- | |
$27.24 | |
$11.37 | |
-- | |
-- |
Prenetics Global Limited (PRE) Најновија закључна цена акције
Prenetics Global Limited (PRE) последњи пут је Затвори по цени $16.57 на дан 2026-10-23 23:35:00, непромењено у односу на претходно затварање од $16.57.
Током најновије редовне трговачке сесије, PRE се трговао између $2.85 и $2,118.75, уз обим од 153.21K акција. Закључна цена је била ближе доњој граници и близу средине свог 52-недељног распона.
Prenetics Global Limited (PRE) 7-дневна промена цене акција
Током протеклих седам дана, Prenetics Global Limited (PRE) се померио са $20.26 на $17.43, што представља пад од 13.98% ($2.83).
Акција се трговала између $16.03 и $20.99 током периода. Најновија цена је ближе доњој граници од распона за 7 дана, што указује на снажан пад надоле.
Просечан дневни обим је износио 205.15 thousand акција, Пад у односу на претходни седмодневни период, што указује на ниже трговачку активност.
PRE Позиција цене за 52 недеље
Позиција у опсегу: 38.2%
PRE се тренутно тргује по цени од $17.43, што га ставља на 38.2% пута од свог 52-недељног минимума од $11.37 до свог 52-недељног максимума од $27.24. Овај проценат одражава релативну позицију акције у оквиру њеног 52-недељног распона трговања, а не њену вредновање или будуће перформансе.
Шта је Prenetics Global Limited (PRE)?
Prenetics Global Ltd je kompanija za zdravlje i dobrobit potrošača koja nudi proizvode za ishranu i duž životni vek kroz svoj vodeći brend, IM8. Nudi dnevne proizvode za ishranu i duž životni vek koji su zasnovani na naučnim dokazima i distribuiraju se direktno potrošačima u više zemalja. Proizvodi ove kompanije razvijeni su uz naučni doprinos i podložni su sertifikacijama kvaliteta trećih strana.
Информације о Prenetics Global Limited
| Запослени | 98 |
| Берза | NASDAQ |
| Веб-сајт компаније |
Како купити акције Prenetics Global Limited (PRE) на MEXC
Квалификовани инвеститори могу да купе стварне акције Prenetics Global Limited (PRE) преко MEXC RealStocks. Пратите ова три корака да бисте отворили RealStocks налог, пренели USDT и поставили налог за куповину америчких акција.
ЧЕСТО ПОСТАВЉАНА ПИТАЊА (FAQ)
1.Која је данас цена акције Prenetics Global Limited (PRE) ?
2.Да ли акција PRE данас расте или пада?
3.Шта је PRE цена на преттржишту?
4.Шта је цена PRE ван радног времена?
5.Да ли је PRE трговање акцијама сада?
6.Где се PRE налази у односу на свој највиши и најнижи ниво у последњих 52 недеље?
7.У ком сектору је Prenetics Global Limited?
8.Која је тржишна капитализација за Prenetics Global Limited и где је Листирано?
9.Како се PRE вреднује у погледу P/E односа и EPS?
10.Да ли Prenetics Global Limited исплаћује дивиденду?
Истражите Више америчких Акције
Претражите Акције
PRE Калкулатор акција
Процените вредност између PRE акција и USD.
PRE Акције у USD
1.00 PRE акције = 17.427 USD
Прорачуни су процене засноване на најновијој Доступно цени и служе само као референца.


