T1 Energy Inc. (TE)
Son yenilənmə: 2026-10-25 21:29:20. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
T1 Energy Inc. (TE) Yarımkeçiricilər və Əlaqəli Cihazlar sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $2.29 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $685.85M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $2.21 ilə $12.49 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$685.85M | |
$2.26 | |
$27.83 | |
$0.92 | |
$2.31 | |
11.29M | |
24.37M | |
-- | |
$12.49 | |
$2.21 | |
-- | |
-- |
T1 Energy Inc. (TE) səhminin son bağlanış qiyməti
T1 Energy Inc. (TE), 2026-10-23 23:59:37 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $2.31 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $2.31 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı TE $0.92 ilə $27.83 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 11.29M səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti aşağı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun aşağı həddinə yaxın olub.
T1 Energy Inc. (TE) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə T1 Energy Inc. (TE) qiyməti $2.93 səviyyəsindən $2.29 səviyyəsinə hərəkət edərək 22.01% ($0.65) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $2.21 ilə $2.98 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 15.92 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
TE 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 0.7%
TE hazırda $2.29 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $2.21 ilə 52 həftəlik maksimum $12.49 arasındakı diapazonun 0.7% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
T1 Energy Inc. (TE) nədir?
T1 Energy Inc enerji həlləri təminatçısıdır və günəş enerjisi və batareyalar üçün inteqrasiya olunmuş ABŞ təchizat zəncirini qurur. Qrup ABŞ-dakı müştərilər üçün ABŞ-da fotovoltaik (PV) günəş modulları istehsal edir və satır.
T1 Energy Inc. məlumat
| Sənaye | Yarımkeçiricilər və Əlaqəli Cihazlar |
| Əməkdaşlar | 562 |
| Birja | NYSE |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də T1 Energy Inc. (TE) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real T1 Energy Inc. (TE) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün T1 Energy Inc. (TE) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.TE bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi TE qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı TE qiyməti nə qədərdir?
5.TE hazırda ticarət olunur?
6.TE 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.T1 Energy Inc. hansı sektora aiddir?
8.T1 Energy Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.TE P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.T1 Energy Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
TE Səhm kalkulyatoru
TE səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
TE səhmi - ABŞ dolları
1.00 TE səhm = 2.285 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


